Klorane Quinafort Kinin İçeren Saç Dökülmesine Karşı Bakım (Erkek) 12x5ml ampul
Klorane Quinafort Kinin İçeren Saç Dökülmesine Karşı Bakım (Erkek) 12x5ml ampul

Klorane Quinafort Kinin İçeren Saç Dökülmesine Karşı Bakım (Erkek) 12x5ml ampul (18634)

Marka : KLORANE
Fiyat : ₺187,20(KDV Dahil)
Klorane Quinafort Kinin İçeren Saç Dökülmesine Karşı Bakım (Erkek) 12x5ml Ampul Özellikleri:
Erkek saçlarında meydna gelen dökülmelere karşı etkili koruma gerçekleştirir. Saçların incelmesini ve kırılarak azalmasını engeller. Canlı, hacimli ve dolgun saç gelişimini destekler. Erkeklerin %50'si saç dökülme sorunu ile karşıkarşıyadır. Bu sorunu çözme noktasında geliştirilmiş olan erkek tipi saç dökülmesine karşı bakım losyonu ile saçlar hacim kazanır ve sağlıklı gelişim elde edilir. 
Saç dökülmelerinin pek çok sebebi olmakla birlikte ne kadar erken müdahale edilirse sonuçlar o kadar etkili ve kalıcı olabilmektedirler. Kına Kinin içeren, saç dökülmesi için canlandırma özelliği olan ampullerden oluşan ürün erkeklere özel olarak tasarlanmıştır. Dermatolojik testlerden geçirilen ürün, koruyucu madde içermemektedir. Ürün saçları ve saç köklerini beslemeye, canlandırmaya yardım eder.
Saça Etkisi: Erkeklerin saç dökülmelerini önleme amaçlı olarak geliştirilmiş olan ürün canlandırıcı, dökülmeleri önleyici bakım sunar. Saç yıpranmış incelme gibi sorunları çözme noktasında gereken korumayı gerçekleştirir. Düzenli ve doğru kullanımla gereken hacim ve yoğunluğu sağlar. B vitamini içerikli ürün gereken canlılığı sağlar.
 
Kullanım Şekli: Saçlarınızı şampuanladıktan sonra uygulanır. Saç derisine masaj yapılarak uygulanır, durulanmaz. 3 ay boyunca haftada 3 kere kullanılmalıdır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Haftada 3 kez olacak şekilde, güçlendirici şampuan ile yıkanmış temiz saça uygulanır. Ürün 12 x 5 ml Quinafort Kinin Ampul şeklinde sunulur.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.