Klorane Papirüs Sütü İçeren Şampuan 400ml
Klorane Papirüs Sütü İçeren Şampuan 400ml

Klorane Papirüs Sütü İçeren Şampuan 400ml (93062)

0,00
Marka : Klorane
Fiyat : ₺74,90(KDV Dahil)

Klorane Papirüs Sütü İçeren Şampuan 400ml

Aktif içerik: Cyperus esculentus L.Yağı

Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. KLORANE Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı- titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içerikler kadar damıtılırlar. 
Klorane labaratuarları, bitki mirasının iyi kullanımını ve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir. 

  -Papirüs sütü içeren şampuan, saçın beslenmesine ve kolay taranmasına yardımcı olur. 
  -Kuru, kolay şekil almayan ince telli saçların bakımına yardımcı olur. 
  -İçeriğindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar ve yumuşatır. 


Kullanım talimatları: Saçınızı şampuanlayınız ve ardından iyice durulayınız. Durulamadan önce şampuanın saçınızda birkaç dakika kalmasına izin veriniz. Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı