Klorane Papirüs Sütü İçeren Şampuan 200 ml
Klorane Papirüs Sütü İçeren Şampuan 200 ml

Klorane Papirüs Sütü İçeren Şampuan 200 ml (18467)

0,00
Marka : KLORANE
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)

Klorane Papirüs Sütü İçeren Şampuan 200 ml

Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. KLORANE Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı- titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içerikler kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasını sağlamaktadır. 
Klorane labaratuarları, bitki mirasının iyi kullanımını ve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir. 

  -Papirüs sütü içeren şampuan, saçın beslenmesine ve kolay taranmasına yardımcı olur. 
  -Kuru, kolay şekil almayan ince telli saçların bakımına yardımcı olur. 
  -İçeriğindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar ve yumuşatır. 

Kullanım talimatları: Saçınızı şampuanlayınız ve ardından iyice durulayınız. Durulamadan önce şampuanın saçınızda birkaç dakika kalmasına izin veriniz. Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı