Klorane Magnolia Masque - Manolya Özlü Saç Bakım Kremi 150ml
Klorane Magnolia Masque - Manolya Özlü Saç Bakım Kremi 150ml

Klorane Magnolia Masque - Manolya Özlü Saç Bakım Kremi 150ml (22653)

0,00
Marka : Klorane
Fiyat : ₺154,00(KDV Dahil)

Klorane Magnolia Masque - Manolya Özlü Saç Bakım Kremi 150ml


Tüm klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmeltoleransları nedeniyle seçilmişlerdir.Klorane Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler.İlaç enstitüsünde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar.Bu da etkinliğin artmasına yardım etmektir.

Manolya özlü bakım maskesi, saçların yeniden nemini kazanmasına yardımcı olur.İçeriğindeki zengin aktifler sayesinde saçın parlamasını sağlar.Ürün kullanımı sonrasında saçın daha yumuşak, dayanıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Ürün Kullanımı

Saçınızı şampuanlayınız ve ardından iyice durulayınız.Ardından ihtiyaç duyulan bölgelere ve özellikle saç uçlarına uygulayınız.Saçta 5 dakika kadar beklettikten sonra durulayınız.Daha etkin sonuç almak için saçta 20 dk. kadar bekletin.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı