Klorane Lin Soin Sans Rincage Sprey 125 Ml
Klorane Lin Soin Sans Rincage Sprey 125 Ml

Klorane Lin Soin Sans Rincage Sprey 125 Ml (98448)

Marka : KLORANE
Fiyat : ₺145,01(KDV Dahil)

Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Saç Bakım Spreyi 

Klorane Keten Lifli ince telli saçlar için hacim veren saç bakım spreyi saçın beslenmesine, hacim kazanmasına ve kolay şekil almasına yardımcı olur. İnce ve zayıf saçların bakımına yardımcı olur. İçeriğindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar, yumuşatır, hacim kazandırır ve şekil almasını sağlar. Keten Lifli saç bakım şampuanı ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. 

Kullanımı :

Keten Lifi içeren şampuan ile yıkakdıktan sonra havluyla kurulanmış saça uygulayın.Gözle temasından kaçının, teması halinde bol suyla durulayınız.Fransız Malıdır.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.