Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Bakım Şampuanı 400 ml
Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Bakım Şampuanı 400 ml

Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Bakım Şampuanı 400 ml (103955)

Marka : KLORANE
Fiyat : ₺115,90(KDV Dahil)

Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Bakım Şampuanı 400 ml

Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Bakım Şampuanı 400 ml

Marka Adı: Klorane

Ürün Adı: Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Bakım Şampuanı

Ürün Miktarı: 400 ml

Ürün Özellikleri: İnce telli saçlar için geliştirilmiş şampuandır. Keten lifi içeren formülü ile saçlara hacim ve güç kazandırmaya yardım eder. Silikon ve paraben içermez ve saçta ağırlaşmaya sebep olmaz. Saça sağladığı hacim verme etkisini uzun süre korumaya çalışır. Saça hafiflik ve yumuşaklık sağlayabilir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Sonuç: İnce telli saçların temizliğine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Islak saça köpürtülerek uygulanır ve daha sonra durulanır. Tek sefer kullanım için yeterlidir. Daha etkili sonuçlar için Keten Lifi içeren bakım kremi kullanılması önerilir.

İçerik: EATER(AQUA). SODIUM LAURETH SULFATE. SODIUM COCOAMPHOACETATE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. SODIUM LAURETH-8 SULFATE. BLUE 1 (CI 42090). CITRIC ACID. EXT.VIOLET 2 (CI 60730). FRAGRANCE (PARFUM). LIMONENE. LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT (LINUM USITATISSIMUM SEED EXTRACT). MAGNESIUM LAURETH SULFATE. MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE. MAGNESIUM OLETH SULFATE. PHENOXYETHANOL. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM OLETH SULFATE. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE.

 

Pek çok kişi ince telli saçlardan şikâyetçidir. İnce telli saçların sebeplerinden biri genetik yatkınlık olabilir. Genetik yatkınlığın yanı sıra boya, perma, saç şekillendiriciler de saç tellerinin incelmesine, güçsüzleşmesine neden olabilir.

İnce telli saçların hacimli görünümünü uzun süre koruması her zaman mümkün değildir.

 

Klorane Keten Lifi İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Bakım Şampuanı 400 ml, silikon ve paraben maddelerini içermeyen bir formüle sahiptir.

İçeriğinde keten lifi bulunur, saçlara kökten uca hacim sağlamaya yardımcı olur.

Saçta ağırlaştırmadan hafiflik ve yumuşaklık sağlamaya çalışır. Dermatolojik olarak test edilen şampuan, saçlara sağladığı etkiyi uzun süre korumaya yardım eder.

Saçın kolay bir biçimde taranmasında etki sağlamaya çalışır.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.