Klorane Cedrat Turunçgiller Ekstresi İçeren Mat & Cansız Saçlar İçin Şampuan 200ml
Klorane Cedrat Turunçgiller Ekstresi İçeren Mat & Cansız Saçlar İçin Şampuan 200ml

Klorane Cedrat Turunçgiller Ekstresi İçeren Mat & Cansız Saçlar İçin Şampuan 200ml (18460)

0,00
Marka : KLORANE
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)

Klorane Cedrat Turunçgiller Ekstresi İçeren Mat & Cansız Saçlar İçin Şampuan 200ml


Aktif İçerik:


Turunçgiller Ekstresi

Tüm KLORANE bitki mirasının iyi kullanımı ve korunmasını amaçlar. Tüm KLORANE bitkileri çok iyi bilinen etkenlere ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir.

Turunçgiller Ekstresi içeren güçlendirici ve canlandırıcı şampuan, içeriğindeki provitamin sayesinde saçı güçlendirmeye ve canladırmaya yardım eder. Saça yoğun ışıltı katar ve güçlenmesine yardım eder.


Kullanım talimatları:


Bir kez şampuanlamak yeterlidir. İstenilen sıklıkta kullanılabilir.


Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı