Jane Iredale Rose Dawn Quad Bronzer - Bronzlaştırıcı Pudra
Jane Iredale Rose Dawn Quad Bronzer - Bronzlaştırıcı Pudra

Jane Iredale Rose Dawn Quad Bronzer - Bronzlaştırıcı Pudra (88154)

0,00
Fiyat : ₺420,00(KDV Dahil)

Jane Iredale Rose Dawn Quad Bronzer - Bronzlaştırıcı Pudra


Jane İredale 24 Karat Altın İçeren Allık, Far ve Parlatıcı Olarak Kullanılabilen Renkli Bronzlaştırıcı Pudra

Tüm cilt tipi için kullanımı uygundur

Yüzün her bölümünde rahatlıkla kullanılabilme imkanına sahiptir
 

Kullanımı:  Jane Iredale Rose Dawn Bronzlaştırıcı Pudra çok amaçlı pudranın renkleri ayrı ayrı veya birlikte kullanılabilir.
Dudaklarınıza direk ruj olarak veya kullanacağınız rujun üzerine bir miktar parlatıcı olarak sürürek de kullanabilirsiniz.

Jane Iredale Moonglow Bronzerı far olarak da kullanılabilirsiniz. Yanaklarınıza tek başına allık olarak yada baz üzerine ilave ederek kullanabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı