Jane Iredale Bronzer Refill Moonglow
Jane Iredale Bronzer Refill Moonglow

Jane Iredale Bronzer Refill Moonglow (34036)

0,00
Fiyat : ₺420,00(KDV Dahil)
Çok amaçlı bronzlaştırıcı, pudra, allık, far. (Yedek iç)

Ürün Faydaları:
Bu dörtlüyü yanaklarınıza,gözlerinize ve dudaklarınıza veya doğal bir bronzluk,parlaklık elde etmek için bütün yüze sürebilirsiniz.
Hayvanlara zarar verilmez.

Rose Dawn :
Pembeden bronz tona kadar dört büyüleyici renk ile cildinize doğal bir aydınlık katar.

Moonglow :
Altın tanrıçası bir görünüm için bronzlaştırıcı altının ve kahvenin mükemmel bir birleşimi.

Sunbeam:
Pembe/bakır karışımı ise doğal güneş bronzluğu için tam ideal.


Kullanım Şekli:
Yeniden Doldurulabilir Kompaktınıza yerleştirin ve güneş yansıması görünümü için yanak, burun, çene ve alın üzerine Beyaz Fan Fırçası ile uygulayın.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı