Jane Iredale Just Kissed Lip Plumper Ruj
Jane Iredale Just Kissed Lip Plumper Ruj

Jane Iredale Just Kissed Lip Plumper Ruj (33972)

0,00
Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

Jane Iredale Just Kissed Lip Plumper Ruj Özellikleri:


Jane iredale markasının en çok sattığı dudak dolgunlaştırıcı ruj ile dudaklarınız dolgun ve öpülesi bir görünüm kazanır.
Shea yağı, ayçiçek yağı ve aloe vera ile yumuşatır ve nemlendirir.
İçeriğindeki maddeler sayesinde dudakları nemlendirir ve dolgunluk verir.
Dünyada kimyasal  maddeler içermeyen ve cilde bakım yapan makyaj ürünleriyle tanınan Jane Iredale yine doğal bir içerik sunuyor.
Mandalina ve Limon Yağları, dudaktaki ölü cilt kalıntılarını zorlanmadan cildi terk etmesine olanak verir.
Yeşil Yaprak Çay Özü ve Üzüm Çekirdeği Özü yaşlanma ve yıpranmayı düzeltmeye yardımcı olur.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı