Jane Iradele Glow Time BB9 BB Cream 50ml
Jane Iradele Glow Time BB9 BB Cream 50ml

Jane Iradele Glow Time BB9 BB Cream 50ml (52389)

0,00
Fiyat : ₺425,00(KDV Dahil)

Jane Iredale Glow Time BB9 Cream SPF 25 - 50 ml

İçeriğinde ki yoğun pigmentlerle mükemmel bir kapatıcılığa sahiptir. Pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Hassasiyetleri yatıştırıcı ve sakinleştirici etki gösterir.  40 dk. suya dayanıklıdır. 
Kullanım: Elinizin üzerine mercimek büyüklüğünde 4 nokta yapın parmaklarınızı kullanarak her bir noktayı yanaklar, alın ve yüzün ortasına yayın. Aynı zamanda sünger ve Blending fırça ile uygulanabilir. Gözaltı kapatıcısı olarak da kullanılabilir.
Etken maddeler: Titanyum Dioksit % 20
Greyfurt Ekstresi : Gözenek, çizgi ve tüm cilt kusurlarını minimize eder. Cilde ışıltı kazandırır.
Elma Ekstresi : Cildi pürüzsüzleştirir ve sağlamlaştırır.
 
Beyaz Çay & Yeşil Çay: Cildi serbest radikal hasarlarından korur.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı