Jane Iradele Glow Time BB9 BB Cream 50ml
Jane Iradele Glow Time BB9 BB Cream 50ml

Jane Iradele Glow Time BB9 BB Cream 50ml (52389)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺425,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺382,50(KDV Dahil)

Jane Iredale Glow Time BB9 Cream SPF 25 - 50 ml

İçeriğinde ki yoğun pigmentlerle mükemmel bir kapatıcılığa sahiptir. Pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Hassasiyetleri yatıştırıcı ve sakinleştirici etki gösterir.  40 dk. suya dayanıklıdır. 
Kullanım: Elinizin üzerine mercimek büyüklüğünde 4 nokta yapın parmaklarınızı kullanarak her bir noktayı yanaklar, alın ve yüzün ortasına yayın. Aynı zamanda sünger ve Blending fırça ile uygulanabilir. Gözaltı kapatıcısı olarak da kullanılabilir.
Etken maddeler: Titanyum Dioksit % 20
Greyfurt Ekstresi : Gözenek, çizgi ve tüm cilt kusurlarını minimize eder. Cilde ışıltı kazandırır.
Elma Ekstresi : Cildi pürüzsüzleştirir ve sağlamlaştırır.
 
Beyaz Çay & Yeşil Çay: Cildi serbest radikal hasarlarından korur.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.