J.f Lazartigue Saç Dökülmesine Karşı Bakım Seti
J.f Lazartigue Saç Dökülmesine Karşı Bakım Seti

J.f Lazartigue Saç Dökülmesine Karşı Bakım Seti (95026)

Fiyat : ₺538,00(KDV Dahil)

J.f Lazartigue Saç Dökülmesine Karşı Bakım Seti

J.f Lazartigue Dökülen Saçlar İçin Yoğun Bakım Serumu 2 x 60ml

Kullanım şekli :
Doğrudan saç derisine püskürtünüz. Ürünü saç derisine tamamıyla iyice dağılması için farklı noktalara hafifçe bastırınız. Ürünü iyice yedirmek için parmak uçlarınızla hafif masajlar uygulayınız.Durulamayınız.
Paraben İÇERMEZ.
Ürünün gözle temasından kaçınınız.


J.f Lazartigue Dökülen Saçlar İçin Bakım Şampuanı 200ml

Kullanım şekli :
Islak saça uygulayınız, saçın tamamına eşit bir şekilde yayınız. Yumuşak bir şekilde masaj yapınız. Durulayınız. ve işlemi tekrar ediniz. İkinci uygulamada ürünü bir kaç dakika saçta bekletiniz. İyice durulayınız. 
Harici kullanım içindir.
Paraben İÇERMEZ.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.