Hermesetas 1200 Tablet
Hermesetas 1200 Tablet

Hermesetas 1200 Tablet (5919)

Marka : HERMES
Fiyat : ₺108,53(KDV Dahil)
Hermesetas Klasik Tatlandırıcı (1200 Tablet - Ekonomik Boy)

Hermesetas Klasik Tatlandırıcı, 1879 yıllında keşfedilen ilk kalorisiz tatlandırıcı olan sakarin içerir. Bir tablet Hermesetas Klasik Tatlandırıcı, bir kesme şekerin tatlandırıcı gücüne eşittir. Tablet halindeki Hermesetas Klasik Tatlandırıcı sıcak ve soğuk içeceklerde güvenle kullanılabilir.

- Tatlandırıcı gücü yüksektir.
- Metalik bir tat hissi bırakmaz.
- Kalori içermez.
- Minik tabletler sayesinde, kolay çözünür.
- Şeffaf ambalajı ile şık ve pratik bir kullanım sağlar.
- İsviçre'den ithal edilmektedir.
- 100 yıllık geçmişe sahip Hermes Sweetener Ltd. tarafından en iyi kalite ve saflıktaki hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.
- 1200 tabletlik ekonomik boy sayesinde tablet başına avantajlı ürün fiyatı.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.