Heliocare Advanced SPF 50 Compact Brown 10 gr
Heliocare Advanced SPF 50 Compact Brown 10 gr

Heliocare Advanced SPF 50 Compact Brown 10 gr (46195)

0,00
Marka : Heliocare
Fiyat : ₺238,00(KDV Dahil)

HELİOCARE ADVANCED SPF 50 COMPACT (Brown) 10mg

Ürün Adı: Heliocare Advanced SPF 50 Compact Brown
 
Ürün Markası: Heliocare
 
Ürünün Boyutu: 10g
 
Etki Alanı: 
Güneşten koruma, kusurları kapatma
 
Uygun Cilt Tipleri: 
Kuru ve normal ciltler
 
Ürünün Faydaları: 
Heliocare Advanced SPF 50 Compact Brown, kuru ve normal ciltlerin kullanımına uygun kapatıcı özellikte kompakt güneş koruyucudur.
Gün boyunca cildi güneşin zararlı UVA-UVB ışınlarına kaşı mükemmel şekilde korurken cilt kusurlarını gizleyerek ciltte güzel bir görünüm oluşturur.
bileşiminde yer alan, gelişmiş fiziksel ve kimyasal koruyucu filtrelerin yanı sıra, yüksek doğal bitki özlü (Eğrelti Otu ekstresi, Yeşil Çay ekstresi) içeriği ile güneşin zararlı maddelere karşı derinin savunma mekanizmasını güçlendiren antioksidan ve cilt görünümünü iyileştirici özelliklere sahip üründür.
Zengin bileşimi ile foto yaşlanmanın önüne geçer.
Cildi nemlendirir ve nem kaybına karşı korur.
 
Kullanım Şekli: 
Güneşe maruz kalmadan önce yüz ve boyuna sünger ile yeterli miktarda uygulayın. Gerektiğinde gün içinde tekrarlayın.
 
Kullanım Sıklığı: 
Her sabah
 
Ürün Bileşimi: Paraffinum Liquidum Zinc Oxide Octyldodecanol Squalane Hydrogenated Microcrystalline Wax Diethylhexyl Adipate Titanium Dioxide Paraffin CI 77891 Silica Talc CI 77492 Alumina CI 77491 CI 77499 Simethicone Camelia Sinensis Extract BHT Ethylparaben Polypodium Leucotomos Leaf Extract Parfum Dimethicone Linalool Limonene
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı