Gnc Mega Men Active 30 Tablet
Gnc Mega Men Active 30 Tablet

Gnc Mega Men Active 30 Tablet (84549)

0,00
Marka : GNC
Fiyat : ₺83,74(KDV Dahil)
Gnc Mega Men Active 30 Tablet
Erkeklere özel günlük multivitamindir. Vitamin, mineral ve bitkileri bir arada içerir. Zaman salınım özelliktedir. Kutu 30 tabletten oluşur. Beslenme desteği olarak, günde 2 tabletin yemekle beraber alınması önerilir.
İçerik
İçindekiler: Hacim artırıcı(Mikrokristalin selüloz) ,Kalsiyum karbonat,Hacim artırıcı(hidroksipropil selüloz),Kalsiyum askorbat,Magnezyum oksit, Askorbik asit, Hacim artırıcı (Hidroksipropil metil selüloz), Köpüklenmeyi önleyici (yağ asidi : stearik asit), d-alfa tokoferil süksinat,Selenyum aminoasit şelatı, Tablet Kaplama malzemesi (Hacim artırıcı (Hidroksipropil metil selüloz),Orta zincirli trigliseritler,Topaklanmayı önleyici (Talk), Renklendirici (Titanyumdioksit,Karamel,Briliant blue-E133),Maltodekstin),Tiamin mononitrat,Krom aminoasit şelat,D-kalsiyum pantotenat, Riboflavin,L-valin,L-Lösin,L-İsolösin,Yeşil çay yaprak ekstresi (Camellia sinensis),Gingko biloba yaprak ekstresi (Ginkgo biloba), Topaklanmayı önleyici( (silikondioksit), L-karnitin l-tartarat,Topaklanmayı önleyici( yağ asidinin magnezyum tuzu : magnezyum stearat), Topaklanmayı önleyici( (kalsiyum silikat), Niasinamid,D-Biotin,Alfa lipoik asit tozu,Çinko oksit,Piridoksin hidroklorür,L-Arjinin, L-Glutamin,L-Taurin,Kolin bitartarat,Boron aminoasit şelatı,Niasin, Lutein tozu,Beta karoten tozu,Bakır glukonat,Inositol tozu, Kalsiyum sitrat malat,Likopen tozu,Fitonadion,Sodyum molibdat,Manganez sülfat,Potasyum iodat,Siyanokobalamin, Vitamin A asetat,Folat,Kolekalsiferol,Astaksantan tozu, Aroma verici,Zeaksantin tozu.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı