Endwarts Siğil Giderici Solüsyon
Endwarts Siğil Giderici Solüsyon

Endwarts Siğil Giderici Solüsyon (92201)

Marka : ENDWARTS
Fiyat : ₺121,78(KDV Dahil)
EndWarts Siğil Giderici Solüsyonu     
 
EndWarts Etkilidir   

EndWarts 'ın içeriğindeki formik asit, doğrudan siğilin içine emilerek dokunun dehidrate olmasını sağlar. Böylece kuruyan siğil vücut tarafından uzaklaştırılır.1. Bir klinik çalışmada EndWarts 'ın etken maddesi ile en fazla 12 uygulama sonunda 10 kullanıcıdan 9unda siğili tamamen yok ettiği bildirilmiştir. Ortalama uygulama sayısı 4-5 tir.   

EndWarts Güvenlidir   

EndWarts el, ayak ve vücutta bulunan siğillerde ve ince deri üzerindeki siğillerde güvenle kullanılabilir. Yüz ve genital bölge siğilleriniz için lütfen doktor kontrolünde kullanınız.   

EndWarts Ağrısızdır   

Siğil tedavisinde kullanılan kriyoterapi, elektrokoter, kimyasal peeling ve eksizyon gibi işlemler ağrıya veya acıya neden olabilmektedir.3 EndWarts önerildiği şekliyle kullanıldığı sürece ağrıya neden olmaz.    

EndWarts Kolay Kullanılır
     

EndWarts haftada sadece 1 kez kullanılır. Böylece sizi diğer tedavilere nazaran zaman ve emek kaybından kurtarır. Paketin içinden çıkan pamuklu çubuğu solüsyona daldırıp siğilin üzerine dokundurmanız yeterli olacaktır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.