Elgydium Whitening Hassas Temizleyici ve Beyazlatıcı Diş Macunu
Elgydium Whitening Hassas Temizleyici ve Beyazlatıcı Diş Macunu

Elgydium Whitening Hassas Temizleyici ve Beyazlatıcı Diş Macunu (85041)

0,00
Marka : ELGYDIUM
Fiyat : ₺81,79(KDV Dahil)
Elgydium hassas dişler için beyazlatıcı diş macunu

Fransa'da üretilen Pierre Fabre Dermo Kozmetik firmasına ait Avène, Ducray,  Klorane, Elancyl veElgydium markalarını dev kuruluşu tarafından üretilen Elgydium Beyazlatıcı diş macununun hoş tadı ve dişlerere zarar vermeyen mikro partikülleriyle dişleri temizler ve beyazlatır.
Günlük kullanıldığında, Elgydium Beyazlatıcı Diş Macunu diş minesini korurken nikotin ve gıdalardankaynaklanan diş lekelerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
Elgydium Beyazlatıcı Diş Macunu ile güzel bir gülümseme ve beyaz dişler için ekstra koruma sağlar.

Elgydium Diş macunları, üstün kalite ödülleriyle dünya çapında tanınmış bir üründür.

Elgydium Beyazlatıcı Diş Macunu dişleri derinlemesine temizlerken dişleri, diş minesi koruyarakyavaşça beyazlatır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı