Elancyl Slim Design Nuit Selülit Karşıtı Yoğun Gece Bakım Kremi 200 ml
Elancyl Cellu Slim Night 250ml

Elancyl Slim Design Nuit Selülit Karşıtı Yoğun Gece Bakım Kremi 200 ml (103792)

0,00
Marka : Elancyl
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺168,00(KDV Dahil)

Elancyl Cellu Slim Night 200 ml

Kalça ve basen bölgesi için bakım, Soğuk/Sıcak Kompres Jel Göz Maskesi Hediye

Ürünün Faydaları:
Geceleri yağ depolanma oranının en çok arttığı zaman dilimidir.Aynı zamanda aktif içeriklerin, cilt tarafından en çok emildiği zamandır.Elancyl Laboratuarları vücut biyoritmine uygun olarak gece ve gündüz için özel ürünler geliştirmiştir.

İçeriğindeki patentli PG4G içeriğiyle, geceleri artan yağ depolamasına karşı savaşmaya destek olur.Selülit karşıtı yoğun bakım desteği için Kafein ve Cecropia, tekrarını engellemeye ise Ksantoksilin özü ile savaşmaya destek olur. İçeriğindeki Sarımsak ekstresi ise sıkılaşmaya yardımcı olur.Cildi nemlendirir ve besler.

Kullanım Şekli:
Her gece yatmadan önce kalça, basen ve bacaklarınıza uygulayın.Yapışkan bir his bırakmaz.Elancyl profesyonel masaj metodu ile birlikte uygulamanız önerilir.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı