Elancyl Cellu Slim Night 250ml
Elancyl Cellu Slim Night 250ml

Elancyl Cellu Slim Night 250ml (103792)

Marka : ELANCYL
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)

Elancyl Cellu Slim Night 250ml

Kalça ve basen bölgesi için bakım, Soğuk/Sıcak Kompres Jel Göz Maskesi Hediye

Ürünün Faydaları:
Geceleri yağ depolanma oranının en çok arttığı zaman dilimidir.Aynı zamanda aktif içeriklerin, cilt tarafından en çok emildiği zamandır.Elancyl Laboratuarları vücut biyoritmine uygun olarak gece ve gündüz için özel ürünler geliştirmiştir.

İçeriğindeki patentli PG4G içeriğiyle, geceleri artan yağ depolamasına karşı savaşmaya destek olur.Selülit karşıtı yoğun bakım desteği için Kafein ve Cecropia, tekrarını engellemeye ise Ksantoksilin özü ile savaşmaya destek olur. İçeriğindeki Sarımsak ekstresi ise sıkılaşmaya yardımcı olur.Cildi nemlendirir ve besler.

Kullanım Şekli:
Her gece yatmadan önce kalça, basen ve bacaklarınıza uygulayın.Yapışkan bir his bırakmaz.Elancyl profesyonel masaj metodu ile birlikte uygulamanız önerilir.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.