Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası
Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası

Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası (76663)

5,00
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺66,50(KDV Dahil)

Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 

 
Ürün Adı:
Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 
 
Ürün Markası:
Eda Taşpınar 
 
Etki Alanı:
Güzel bacaklar için sihirli dokunuş  
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm cilt tipi
 
Ürünün Faydaları:
Sıkı bir vücuda ve güzel bacaklara sahip olabilmek için yaz, kış kendimize özen göstermemiz gerekir. Doğal at kılı fırçası ile bacaklara yapılan masaj selülit oluşumunu en aza indirir. En iyi sonuç için at kılı fırçanızı yılda bir kez yenilemenizi tavsiye ediyorum.
 
Kullanım Sıklığı:
Bacağınızın arkasının, baldırdan başlayarak aşağıdan yukarıya doğru, orta şiddette baskıyla, kalça üzerine fırçalayın. iç bacak için de kasıklara kadar tekrarlayın. Yerçekimine karşı hareket etmenix gerektiğinden aşağıdan, yukarıya doğru fırçalamanız önem taşıyor. Doğal at kılı fırçasını kuru olarak kullanın.  ihtiyacınıza göre kullanımı tekrarlayabilirsiniz en az günde sabah akşam tekrarlayın.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı