Ducray Squanorm Şampuan dry Dandruff 200 ml
Ducray Squanorm Şampuan dry Dandruff 200 ml

Ducray Squanorm Şampuan dry Dandruff 200 ml (2062)

5,00
Marka : DUCRAY
Fiyat : ₺109,00(KDV Dahil)

Ducray Squanorm Şampuan DRY Dandruff 200 ml

Kepek problemine karşı şampuan

Ürün Özellikleri

Kuru kepek probleminin giderilmesi için kullanılabilir. Kepeklenmenin tekrarlanma riskini ortadan kaldırmak için formüle edilmiştir. Saçlı derinin canlılık kazanması ve tahrişin önlenmesi için kullanıma uygundur.

Ürün Avantajları

İçeriğindeki yenileyici ajanlar saçınıza yumuşaklık ve parlaklık verebilir.

Ürün Kullanımı

En az 6 hafta süreyle haftada 2 kez uygulanmalıdır. Hassas saçlı deriye uygundur.

Ürün Bileşimi

 
Water (Aqua), Sodıum Laureth Sulfate, Polysorbate 2, Dıstearyl Phthalıc Acıd Amıde, Decyl Glucosıde, Ceteareth-60 Myrıstyl Glycol, Lauryl Betaıne, Undecylenamıdopropyl Betaıne, Fragrance (Parfum), Magnesıum Alumınum Sılıcate, Selenıum Sulfıde, Sodıum Shale Oıl Sulfonate, Sorbıc Acıd
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı