Ducray Melascreen Light Cream Spf50+ 40ml
Ducray Melascreen Light Cream Spf50+ 40ml

Ducray Melascreen Light Cream Spf50+ 40ml (34831)

0,00
Marka : Ducray
Fiyat : ₺154,00(KDV Dahil)

Ducray Melascreen Light Cream Spf50+ 40mlDucray Melascreen Light Cream Spf50+, Normal ve karma ciltler için güneşin neden olduğu, ciltteki homojen olmayan renklenmenin düzene girmesini sağlar. Çok hassas ciltler için foto koruma sağlar.
hafif ve kullaımı kolay yapısı sayesinde normal ve karma ciltler için idealdir.
Görünmez, kullanımı kolay ve suya dayanıklı yapısı ayrıca içeriğindeki vitamin E ve güçlü antioksidanlar sayesinde çevresel etkenlerin zararlı etkilerine karşı bakım sağlar.


Kullanım: Güneşe maruz kalmadan önce bütün yüze 5-6 doz Melascreen spf50 uygulayınız
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı