Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml - Elution Şampuanı HEDİYE
Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml - Elution Şampuanı HEDİYE

Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml - Elution Şampuanı HEDİYE (112075)

Marka : DUCRAY
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)

Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml - Elution Şampuanı HEDİYE

Ducray Kelual DS Bakım Şampuanı 100 ml

Kaşıntı ve pullanmalara karşı şampuan

Saç Tipi

Yağlı ve Kepekli Saçlar

Ürün Özellikleri

Kelual DS şampuan bileşiminde tedavi edici ve yatıştırıcı etken maddeler vardır. Bu moleküllerin sinerjik etkisi sayesinde saçlarda oluşan kaşıntılı pullanmayı önlemek için kullanılan bir üründür.

Ürün Avantajları

Saç derisindeki pullanmayı önlemek ve saç derisini yatıştırmak için kullanılabilir.

Ürün Kullanımı

Haftada 2 kez saçlı deriye masaj yaparak uygulanır. 3 dakika beklettikten sonra durulanır. En az 6 hafta kullanınız.

Ducray Elution  Şampuan 75 ml HEDİYE

Saç derisini koruyucu şampuan

Saç Tipi

Tüm Saçlar

Ürün Özellikleri

Saç derisi yüzeyinde doğal bir koruyucu ve nemlendirici film tabakası oluşturarak saçlarda oluşan yağlanmanın önüne geçmek için kullanılan bir üründür.

Ürün Avantajları

Özellikle kepeğe karşı tedavi aralarında kırılgan ve hassas saç derinizi yatışma ve dış etkenlere karşı koruma içinde uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

İstenilen sıkla kullanılabilir
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.