Ducray Extra Doux Şampuan 300 ml
Ducray Extra Doux Şampuan 300 ml

Ducray Extra Doux Şampuan 300 ml (1995)

0,00
Marka : DUCRAY
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Ducray Extra Doux Şampuan 300 ml

Ducray Sık Kullanım İçin Şampuanı
Açıklama :
Ducray Extra Doux Sık Kullanım İçin Şampuan saçlarınıza sağlıklı ve güçlü bir görünüm kazandırabilir. Çevresel etkenlere, kirliliğe ve strese karşı koruma sağlayabilir.
Ducray Extra Doux Şampuan tüm saç tipleri için sık kullanıma uygun, deterjan içermeyen ve saçın dengesine özen gösteren akıcı formüllü şampuan. Saçı yıpratmaz, yağ asidi gliseritleri ile hassas temizlik sağlamak için kullanılabilir. Yumuşak formüle sahiptir ve yüksek kullanım keyfi sunabilir.
 
Ducray Extra Doux Şampuanının bileşimindeki provitamin B5 ile ve Laventa bazlı sık kullanım şampuanı günlük kullanımda saçınızı nemlendirmek ve canlılık kazandırabilir. Aktif maddeler saçınızın dosal direncini ve dayanıklılığını arttırmak için bakım oluşturabilir. Saçlar farkedilir biçimde esneklik ve parlak bir görünüm kazandırmak için kullanıma uygundur.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı