Druide Tea Tree Oil Kepekli Saçlar İçin Şampuan 250ml
Druide Tea Tree Oil Kepekli Saçlar İçin Şampuan 250ml

Druide Tea Tree Oil Kepekli Saçlar İçin Şampuan 250ml (93498)

5,00
Marka : Druide
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,90(KDV Dahil)

Çay ağacı yağı içerir. Druide markasının orijinal şampuanıdır. Kepek görünümünü azaltır, bitki özleri sayesinde saçlarınızı derinlemesine temizler.

Druide Tea Tree Oil Kepekli Saçlar İçin Şampuan 250ml

Çay ağacı yağı içeren şampuan, yağlı veya kuru kepeğe sahip saç derisini besler nemlendirir ve korur
Aktif bitki özleri sayesinde saçı derinlemesine arındırır, kepek görünümünün oluşumunu azalmasına yardımcı olur. 

Kullanım:
Kirli saçı iyice duruladıktan sonra bir kapak miktarı şampuanı parça parça tüm saç derisine ve saça masaj yaparak yedirin, 5dk bekletip durulayın. İsterseniz işlemi tekrarlayın

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı