Dr. Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü (Pembe Kit) +2 Yedek Velvet Başlık
Dr. Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü (Pembe Kit) +2 Yedek Velvet Başlık

Dr. Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü (Pembe Kit) +2 Yedek Velvet Başlık (106502)

Marka : SCHOLL
Fiyat : ₺172,67(KDV Dahil)
Ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi’nin elmas tanelerine sahip başlıklı ürünü kadınların vazgeçilmezi olacak!  Elmas taneleriyle cildiniz güçlenirken, ayaklarınız da yumuşacık olacak. Üstelik 1 dokunuşta!        Ayaktaki ölü derilerden kurtulmanıza imkan sağlar. Özellikle ayak topuklarındaki sertleşmelerde etkilidir. Ayaklarınıza yumuşaklık sağlar ve ayakları diğer bakım aşamalarına hazırlar. Ayaklarınızda istediğiniz yumuşaklığı sağlayana kadar, uygulamayı devam ettirebilirsiniz. Sadece kendi uygulama başlığı ile kullanılır. Temizliği son derece kolaydır.

Kuru deride uygulanması önerilir. Aynı bölgede 3-4 saniyeden uzun uygulama yapılmaz. Derinin tahriş olması durumunda, uygulama sonlandırılır. Ayaklarınızda dilediğiniz yumuşaklığı elde edince uygulamayı sonlandırabilirsiniz. 

Ayaklarınızdaki ölü ve sert derilerden kurtulmanıza yardımcıdır.
 

Uygun Kullanım İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

 

  •      1- Ayagınızdaki ölü derinin sertliğine göre Çok-Orta veya Az sert Deriler için yedek başlığı takınız. 
  •      2- Kullanmadan önce silindirin koruyucu bandını çıkarınız.  
  •      3- Gümüş renkli halkayı sola çevirerek cihazı açınız ve silindir başlığı sertleşmiş derinin üzerine yavaşça hareket ettirerek uygulayınız. Ölü deri giderek pul pul dökülecektir. 
  •      4- Sadece kuru deri üzerine uygulayınız. Çok sert bastırmayınız, aksi halde cihaz durur.  
  •      5- Cihazı kapatıp istediğiniz yumuşaklığı elde edip etmediğinizi kontrol ediniz.  
    Uyarı: Cihazı aynı seferde bir bölgeye 3-4 saniyeden uzun süre uygulamayınız. Derinizde acı ya da tahriş olması durumunda uygulamayı durdurunuz. 
  •      6- Gümüş halkayı sağa çevirerek cihazı durdurunuz.  
  •      7- Düzenli kullanım sonrası farkı siz de hissedeceksiniz. 

Ayak bakımı, genel bakımın en önemli aşamalarından biridir. Yumuşacık, bakımlı ayaklar kendimizi iyi hissetmenizi sağlar. Özellikle de yaz aylarında sandalet, terlik giydiğimiz zamanlarda ayaklarımızın güzel ve bakımlı görünmesini isteriz.

 

Çoğu zaman kişisel bakımımızda ayak bakımını göz ardı ederiz. Oysa ayaklarımız, tüm gün boyunca bizim yükümüzü taşırlar, ayakkabıların içinde havasız kalırlar. Düzenli olarak bakımı yapılmayan ayaklarda kuruluk, topuk çatlakları, çeşitli ayak sorunları ortaya çıkabilir. Ayak bakımının hem estetik açıdan hem de sağlık açısından düzenli olarak yerine getirilmesi gerekir.
 

Yanlış ayakkabı seçiminden, ayakların uygun ürünlerle nemlendirilmemesinden kaynaklanana sebeplerden dolayı ayaklarda, özellikle de ayak topuklarında ölü deriler birikebilir ve kuruluklar oluşabilir.
 

Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü, ayak bakımınızda size yardımcı olabilecek bir üründür. Elektronik ayak törpüsü, ayaktaki kuruluğu gidermeye, ayağı ölü derilerden arındırmaya yardım eder. Yumuşacık ve pürüzsüz ayaklara sahip olmanızı hedefler.
 

Ayaklarınızda dilediğiniz yumuşaklığı elde edene kadar uygulama yapabilirsiniz. Ayaklarınızdaki ölü derilerden kurtulmayı kolaylaştırır. Ayak bakımınıza yardımcı olurken, sizi çok zorlamaz ve fazla zamanınızı da almaz. Taşınabilir boyutu sayesinde de seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.
 

Uygulamadan sonra ayaklarınızı temizledikten ve kuruladıktan sonra uygun bir nemlendirici ile nemlendirebilirsiniz.
 

Bu ürün ile birlikte sadece Dr Scholl Velvet Smooth Express Pedi Yedek Başlıkların kullanılması tavsiye edilir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.