Dr. Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi 150 ml
Dr. Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi 150 ml

Dr. Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi 150 ml (52135)

Marka : SCHOLL
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)

Dr. Scholl Odour Control Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi 150 ml

Ürün Özellikleri:

Ayak kokusuna çözüm sunmaya çalışır. Ayakkabılarda oluşan farklı kokuları da gidermeye ve önlemeye yardımcı olur. Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlar. Ayakkabı veya terliğin tamamen içine nüfuz eder. Bir gün boyunca etkili olmaya çalışır.

 Sonuç:

Ayaktaki terlemeyi ve ter kokusunu önlemeye yardımcıdır.

 Kullanım Şekli:

Ürünü kullanmaya başlamadan önce iyice çalkalayın.Ayakkabınızı giymede önce ve giydikten sonra, ayakkabının içine püskürtün. Giymeden önce ürünün kurumasını bekleyin ve ayakkabının dışına taşan ürünü, çabucak silin. Ürünü güneş ışığı altında muhafa etmeyin. Ürünle işlem yaparken, sigara içmeniz önerilmez.
 

Ayakkabı deodorantı özelliğinde bir üründür.

Ayak kokusu pek çok insanın sosyal hayatını etkileyebilenbir sorun oluşturmaktadır.

Bazı insanların ayakları diğerlerine göre daha fazla kokar. Ayak kokusunun en büyük nedeni terlemedir.

 

Ayaklarda 250 binden fazla ter bezi vardır. Ayaklarda görülen terlemekötü kokuyaneden olabilmektedir.

Ayak kokusunun engellenmesi için öncelik ayakları sık sık yıkamak gerekmektedir ve pamuklu çoraplar kullanarak teri emmesini sağlamak olabilir.

 

Ancak ayakkabınıza sıkacağınız koku önleyici özellikte olan spreyler de kokuyu engellemeye destek olabilirler.

Scholl Odour Control Shoe Spray, ayakkabının içine sıkılarak kokuyu kendi kokusuyla baskılamak yerine kökünden çözümlemeyi hedef alır.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.