Dr.Scholl İkisi Bir Arada Nasır Kalemi
Dr.Scholl İkisi Bir Arada Nasır Kalemi

Dr.Scholl İkisi Bir Arada Nasır Kalemi (51599)

Marka : SCHOLL
Fiyat : ₺99,72(KDV Dahil)

DR. Scholl İkisi Bir Arada Nasır Kalemi (2 in 1)

Kullanım Şekli:
 1. Adım - Sıyırma İşlemi:   * Ayaklarınızın kuru ve temiz olduğundan emin olun. * Kalem ile nasırın üst katmanını soymak için deriyi kendinize doğru nazikçe sıyırın. * Kazıyıcıda kalan derileri temizlemek için kalemin kapağını kullaın ve suyla durulayın. * Kalemi kurumaya bırakın ve kapağı yeniden kapatın. * Nasırın üzerindeki yumuşayan deriyi soymak için yukarıdaki adımları her 3 günde bir tekrarlayın. 


2. Adım - Uygulama Sıvısı:  * Kapağı çıkartın. * Aplikatörü kullanarak ( 1-2 uygulamada) nasırın tamamını sıvıyla kaplayın. * Kurumaya bırakın. (1-2 dakika kadar) * Aplikatörü kaleme geri koyun ve kapağı kapatın. * Çoraplarınızı ve ayakkabılarınızı değiştirin. Her gün bir defa kullanın. 

Uyarılar:
Nasırınız kanıyorsa veya aşırı derecede acıyorsa, bu ürünü kullanmanız tavsiye edilmez. Bu konuda gerekirse tıbbi yardım alın. 

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.