DermaPlus Md Mini Pumpkin Peel 56.7g
DermaPlus Md Mini Pumpkin Peel 56.7g

DermaPlus Md Mini Pumpkin Peel 56.7g (103083)

Fiyat : ₺318,29(KDV Dahil)

DermaPlus Md Mini Pumpkin Peel 56.7g

bir peeling deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

FAYDALARI: 
• Nazik eksfoliasyon cilt yüzeyini düzenlemeye yardımcı olur.
• İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
• Cilt tonunu dengeler.
• Bitki özleri antienşamatuar ve antioksidan etkiler sağlar.

 

KULLANIM ŞEKLİ:
Yüzü temizledikten sonra kurulayın. Çeyrek miktarda alarak göz çevresi hariç yüzün her köşesine uygulayınız. Profesyonellerin önerdiği şekilde 2 ile 5 dakika arasında Mini Pumpkin Peel setini uygulayınız. Soğuk su ile iyice durulayınız.Eğer hassasiyet meydana gelmişse soğuk su ile yıkamaya devam ediniz.

İÇERİK:
Cucurbita Pepo (Pumpkin) Paste, Water (Aqua), SD Alcohol, Mandelic Acid, Propylene Glycol, Lactic Acid,Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Enzyme, Phenoxyethanol (and) Benzyl Alcohol(and) Potassium Sorbate, Fragrance pH – 3.80 

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.