Dermalogica Ultra Sensitive Tint Spf30 50ml
Dermalogica Ultra Sensitive Tint Spf30 50ml

Dermalogica Ultra Sensitive Tint Spf30 50ml (24723)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺303,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺272,70(KDV Dahil)

Dermalogica Ultra Sensitive Tint Spf30 50ml

 
Ürünün Faydaları:
Geniş Spektrumlu güneş koruyucu hassas, çabuk tepki veren ciltler için idealdir.Cilt yüzeyini korumaya yardımcı olur. İnce yapılı formül yoğun nemlenme sağlayarak hassas ciltlerde gözlemlenen zayıflamış cilt bariyerini güçlendirir. Suni koku ve suni renklendirici içermez.
  • Hafif renkli güneş koruyucu, nem kaybına karşı zengin yapıya sahiptir.
  • Oluşmuş kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur.  
  • Cilde kolaylıkla sürülür.
 
Kullanım Sıklığı:
Yüze bol ve eşit miktarda tercihen güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulayın. Veya nemlendircinize, fondoteninize karıştırarak kullanabilirsiniz. Korumanın devamı için yüzme ve egzersizden sonra ürün uygulamasını tekrarlayın. 
 
Ürün Bileşimi:
Titanium Dioxide. UV Smart Booster Technology: an encapsulated complex of antioxidant vitamins C and E; scavenges UV-induced free radicals while enhancing photoprotection. UltraCalming® Complex: helps reduce sensitivity, redness, irritation and inflammation. Sodium PCA: a moisture-binding protein that acts as a humectant to allow for more effective moisture absorption. Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C) and Tocopherol (Vitamin E): antioxidants that improve skin smoothness and softness, and help control damage caused by free radicals. Vitis Vinifera (Grape) Seed and Camellia Oleifera (Green Tea): soothing botanical extracts that provide anti-enzyme and antioxidant protection. Melissa Officinalis (Balm Mint) Leaf and Echinacea Purpurea (Coneflower): help calm and soothe skin. Iron Oxides: provide a natural tint to formula.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı