Dermalogica Skin Prep Scrub 75 ml
Dermalogica Skin Prep Scrub 75 ml

Dermalogica Skin Prep Scrub 75 ml (20369)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺244,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺170,80(KDV Dahil)

Dermalogica Skin Prep Scrub 75ml

 

Tüm cilt durumları için pürüzsüzleştirici scrub. İnce tanecikli Mısır Koçanı Unu, nemlendirici bakımın cilt tarafından daha iyi emilmesini sağlamak için ölü cilt kalıntısını cilt yüzeyinden nazikçe temizler. Ciltte daha yumuşak ve güzel bir görünüm sağlar. Rahatlatıcı Ebegümeci, Sarmaşık ve Salatalık ile yatıştırıcı Aloe Vera cildin aşırı uyarılmasını engeller. Reçeteli medikal eksfoliasyon ürünleri kullananalara önerilmez. Suni renklendirici ve koku içermez.
  • Cilt yüzeyini tıkayan birikimleri temizler. 
  • Daha pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlar.
Kullanım Sıklığı:
PreCleanse ile başlayıp önerilen Dermalogica temizleyicisi ile devam ederek Dermalogica Çift Temizleme uygulayın. Nemli elleriniz ile nemli yüz ve boyuna göz çevresini koruyarak uygulayın masaj yapın. Ilık su ile ciltten temizleyin. Haftada 3 kez kullanın.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.