Dermalogica Pre Shave Guard 74gr
Dermalogica Pre Shave Guard 74gr

Dermalogica Pre Shave Guard 74gr (32939)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺275,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺247,50(KDV Dahil)

Dermalogica Pre Shave Guard 74gr

 
Uygun Cilt Tipleri:
Olgun ve zamansız yaşlanan ciltler için
 
Ürünün Faydaları:
Kalın ve sert sakallar için sakalı yumuşatıcı tıraşa hazırlama. Serinletici formül tıraş sırasında sakalı yumuşatmak tıraş bıçağı zararlarından cildi koruyucu bir tabaka oluşturur.Yüksek alkali maddeler içermeden sakalı yumuşatır. Suni koku ve suni renklendirici içermez.
  • Yoğun ve sert sakalı yumuşatır.
  • Tıraş bıçağına karşı savunma tabakası oluşturur.
  • Tıraş sırasında kayganlık sağlar.
 
Kullanım Sıklığı:
Cilt temizlendikten sonra , sakala ince bir tabaka sürün. Durulamadan üstüne Soothing Shave Cream sürün. Tıraş olun, tıraş bıçağını sık sık ıslatın. Ilık su ile yüzünüzü yıkayın. Sadece Soothing Shave Cream'den önce kullanın.
 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı