Dermalogica PowerBright C-12 Pure Bright Serum 50 ml
Dermalogica PowerBright C-12 Pure Bright Serum 50 ml

Dermalogica PowerBright C-12 Pure Bright Serum 50 ml (89917)

0,00
Fiyat : ₺1.150,00(KDV Dahil)

Dermalogica PowerBright C-12 Pure Bright Serum 50ml

Ürün Adı:
Dermalogica PowerBright C-12 Pure Bright Serum 50ml

Ürün Markası:
Dermalogica

Ürün Boyutu:
50ml
 
Etki Alanı:
Cilt Bakımı

Özet Bilgi:
Cilt Tonu Dengeleyici ve Leke Azaltıcı Serum

Ürünün Faydaları:
 Oligopeptidlerin, Prinçten elde edilen Fitik Asitin ve Antioksidan çinko Glisinat'ın,  Kırmızı ve Kahverengi yosun ile kombinasyonu, leke görünümü oluşmasına karşı etkili olur. Kolay emilen yapısı, koyu renkli lekeleri aydınlatmak için içeriklerinin daha iyi emilmesine ve cilt berraklığının arttırılmasına yardımcıdır. 

Kullanım Şekli:
Bölgesel uygulanan serumu, temizlenmiş yüzünüze nemlendirici uygulamasına geçmeden önce kullanın.

Kullanım Önerisi:
En iyi sonuçlaruı almak için, gündüzleri Pure Light SPF50'den önce, Akşamları ise Pure Night'tan sonra tüm yüz ve boyuna uygulayın. 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı