Dermalogica İnvigorating Shave Gel 177ml
Dermalogica İnvigorating Shave Gel 177ml

Dermalogica İnvigorating Shave Gel 177ml (32945)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺196,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺176,40(KDV Dahil)

 

Dermalogica İnvigorating Shave Gel 177ml

 
Uygun Cilt Tipleri:
Olgun ve zamansız yaşlanan ciltler için
 
Ürünün Faydaları:
Serinletici tıraş jeli tıraş sonrasında meydana gelen olumsuzlukları yaratmadan tıraş sağlar. Rahatlatıcı ve hafif yapılı tıraş jeli tüm ciltleri özellikle yağlı ciltleri yumuşatır. Tıraş olunacak bölgeleri iyi görebilmek için köpürtmeden veya hafif köpürterek kullanılır. Suni koku ve suni renklendirici içermez.
• Buğday Tohumu ve Maya özleri cilt bariyerini korur.
• Çay Ağacı ve Karanfil ciltteki hassasiyeti azaltır.
• Hyaluronik Asit nemsizliği giderirken Mentol cildi serinletir.
  • Sakalı yumuşatır.
  • Direkt olarak veya köpürterek kullanılabilir.  
 
Kullanım Sıklığı:
Temiz ve nemli cilde uygulayın. Tıraş olun, tıraş bıçağını sık sık ıslatın.İsterseniz tıraş sonrası tıraş olduğunuz bölgeyi durulayın. 
 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı