Daylong Actinica Çok Yüksek Güneş Koruyucu 80gr
Daylong Actinica Çok Yüksek Güneş Koruyucu 80gr

Daylong Actinica Çok Yüksek Güneş Koruyucu 80gr (52599)

0,00
Marka : Daylong
Fiyat : ₺192,50(KDV Dahil)

Daylong Actinica Çok Yüksek Güneş Koruyucu 80gr


Kullanım şekli:

En yüksek düzeyde koruma için Actinicanın tüm yıl boyunca her sabah, gün boynca güneşe maruz olacak bölgeye uygulanması önerilir.
Güneşe çıkmadan en az 20 dk önce uygulayınız. Eş zamanlı olarak bir kozmetik ürününün kullanılması durumunda ilk olarak actinicayı uygulayınız ve cilde nüfuz etmesi için bir kaç dk bekleyiniz.
İhtiyaç duyulan doza ilişkin bilgiler:
Yüz=2 ölçek
Her bir el sırtı=1 ölçek
Her bir ön kol=2 ölçek
Boyun=1 ölçek
Dekolte=1 ölçek
Kafa dibi=1 ölçek

 

Kullanım sıklığı:
Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak amacıyla terledikten,yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

Ürün Bileşimi:

Bis ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triziane,ethylhexyl triazone,ısoamyl p-methoxycinnamate,ethylhexyl methoxycinnamate,methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol,butyl methoxydibenzoylmethane,propylparaben,methylparaben,excipiens
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı