Darphin Wrinkle Corrective Eye Contour Cream 15  Göz çevresi yumuşak, pürüzsüz ve ışıldayan bir görünüm
Darphin Wrinkle Corrective Eye Contour Cream 15  Göz çevresi yumuşak, pürüzsüz ve ışıldayan bir görünüm

Darphin Wrinkle Corrective Eye Contour Cream 15 Göz çevresi yumuşak, pürüzsüz ve ışıldayan bir görünüm (29851)

0,00
Marka : Darphin
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺529,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺370,30(KDV Dahil)

Darphin Wrinkle Corrective Eye Contour Cream 15 ml
 

Wrinkle Corrective Eye Cream İpeksi dokunuştaki krem cilde doğal parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazırır. Göz çevresi yumuşak, pürüzsüz ve ışıldayan bir görünüm alır.

CİLT TİPİ : Tüm cilt tipleri için

SONUÇ : Çizgi, kırışıklık, kaz ayaklarının görünümünün yumuşamasına yardımcı olur. Cilt görümünün dolgunlaşmasını sağlar. Cildi nemlendirir ve doğal parlaklığını geri kazırır. Cildi çevresel saldırılardan korur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.      

İÇERİK : Peptitler, Manolya ve Siegesbeckia özleri, Hiyaluronik asit küreleri, Peptit, Pamuk, Kakao ve Shea yağı

KULLANIM ŞEKLİ : Sabah ve akşam nazik ve yumuşak bir şekilde bütün göz bölgesine ve göz kapağının üzerine uygulayın.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı