Darphin Mild Aroma Peeling Tüm Cilt Tipleri İçin Nazik, Bitkisel Peeling
Darphin Mild Aroma Peeling Tüm Cilt Tipleri İçin Nazik, Bitkisel Peeling

Darphin Mild Aroma Peeling Tüm Cilt Tipleri İçin Nazik, Bitkisel Peeling (10862)

0,00
Marka : Darphin
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺285,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,50(KDV Dahil)

Darphin Mild Aroma Peeling 50 ml
 

Darphin Mild Aroma Peeling tüm cilt tiplerine uygun yüz peeling ürünüdür.Cilt yüzeyinden ölü cilt kalıntısı ve pürüzleri nazikçe arındırır. cilt görünümünü tazelemesine ve ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Kullanımı:
Göz çevresi dışında yüze ince bir tabaka halinde uygulayın. 1-2 dakika kadar bekletin ve dairesel hareketlerle nazikçe silin. Ardından ılık suyla durulayın.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı