Darphin Melaperfect Foundation Ivory No:01 Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 30 ml
Darphin Melaperfect Foundation Ivory No:01 Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 30 ml

Darphin Melaperfect Foundation Ivory No:01 Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 30 ml (26891)

Marka : DARPHIN
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺359,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺269,25(KDV Dahil)

Darphin Melaperfect Foundation Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 30 ml

Cilt yüzeyindeki ve koyu lekelerin görünümünü kapatırken aynı zamanda özel formulü ve içeriğindeki UV koruyuclar ile koyu lekelerin görünümünün günden güne azalmasına yardımcı olur.

Kullanımı : Yüzünüze, parmak uçlarınız yardımı ile merkezden dışa doğru boyun, kulak ve saç hattına dikkat ederek nazikçe uygulayınız.
Ürün açıldıktan sonra 24 ay içerisinde tüketilmelidir.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.