Darphin Melaperfect Foundation Ivory No:01 Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 30 ml
Darphin Melaperfect Foundation Ivory No:01 Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 30 ml

Darphin Melaperfect Foundation Ivory No:01 Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 30 ml (26891)

0,00
Marka : Darphin
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺279,30(KDV Dahil)

Darphin Melaperfect Foundation Lekelenme Karşıtı Bakım SPF 15 30 ml

Cilt yüzeyindeki ve koyu lekelerin görünümünü kapatırken aynı zamanda özel formulü ve içeriğindeki UV koruyuclar ile koyu lekelerin görünümünün günden güne azalmasına yardımcı olur.

Kullanımı : Yüzünüze, parmak uçlarınız yardımı ile merkezden dışa doğru boyun, kulak ve saç hattına dikkat ederek nazikçe uygulayınız.
Ürün açıldıktan sonra 24 ay içerisinde tüketilmelidir.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı