Darphin Intral Redness Relief Recovery Balm Hassas ciltlerde çevresel şartlara veya tahrişe bağlı görülen kızarıklıkların görünümünü gideren balm
Darphin Intral Redness Relief Recovery Balm Hassas ciltlerde çevresel şartlara veya tahrişe bağlı görülen kızarıklıkların görünümünü gideren balm

Darphin Intral Redness Relief Recovery Balm Hassas ciltlerde çevresel şartlara veya tahrişe bağlı görülen kızarıklıkların görünümünü gideren balm (28113)

Marka : DARPHIN
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺465,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺348,75(KDV Dahil)
 

Darphin Intral Redness Relief Recovery Balm 50ml


Hassas ciltlerde çevresel şartlara veya yıpranmaya bağlı görülen kızarıklıkların görünümünün, cildin doğal dengesinin güçlenmesine yardım ederek azalmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki Calm Complex Wheat bran extract Phytosphingosine, Glycosaminoglycans, Vitamin E ve Mango Butter gibi hammaddeler ile cildin daha genç, daha canlı ve daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Kuru ve hassas ciltler için idealdir.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.