Darphin Dark Circles Relief and De-Puffing Eye Serum 15 Göz çevresini aydınlatır, tazelenmiş bir görünüm kazandırır
Darphin Dark Circles Relief and De-Puffing Eye Serum 15 Göz çevresini aydınlatır, tazelenmiş bir görünüm kazandırır

Darphin Dark Circles Relief and De-Puffing Eye Serum 15 Göz çevresini aydınlatır, tazelenmiş bir görünüm kazandırır (10923)

Marka : DARPHIN
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺435,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺326,25(KDV Dahil)

Darphin Dark Circles Relief And De-Puffing Eye Serum 15 ml


Göz altı morlukları, koyu halkalar ve torbalanmalar için kullanılır. Göz çevresini aydınlatır, tazelenmiş bir görünüm kazandırır. 
Kontakt lens kullanımında uygundur.

Kullanım Şekli: Sabah - Akşam temiz göz çevresine mercimek kadar alınan ürün 2 eşit parçaya ayrılarak yüzük parmağı ile masaj yapılarak (göz pınarına yaklaştırılmadan) uygulanır.

Aktif Maddeler:
Peptidler, Meyan Kökü, Fırıldak Çiçeği ve Gül Özü

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.