Darphin Jasmine Aromatic Care 15ml
Darphin Jasmine Aromatic Care Kuru ve olgun ciltler için aromatik bakım

Darphin Jasmine Aromatic Care 15ml (9637)

0,00
Marka : Darphin
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺809,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺566,30(KDV Dahil)

Darphin Jasmine Aromatic Care 15 ml

Tüm cilt tipleri için Aromatik Bakım
Cildi Canlandırıcı, Besleyici ve Pürüzsüzleştirici Aromatik Bakım

Özellikleri:
Mükemmel bir kokuya sahip organik aromatik bakım, olgun cildi canlandırır, besler ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.
 
İçeriği:
Yasemin, Gül ağacı ve Portakal Esansiyel yağları, Ahududu Çekirdeği ve Maskat gülü yağı, Avokado özü.
 
Kullanımı:
 
Yüz ve boyuna 5 damla, aşağı yönde içeriden dışarıya doğru nazik masaj hareketleri ile uygulayın. Akşamları uygun krem öncesinde kullanın.
Cildi besler, rahatlatır, yumuşatır. Çevresel etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Cildi canlandırır, sıkılaştırır, elastikiyetini artırır.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı