Darphin 8 Flower Nectar Aromatic Dry Oil - Aromatik Bakım Yağı 15ml
Darphin 8 Flower Nectar Aromatic Dry Oil - Aromatik Bakım Yağı 15ml

Darphin 8 Flower Nectar Aromatic Dry Oil - Aromatik Bakım Yağı 15ml (18277)

0,00
Marka : Darphin
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.099,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺824,25(KDV Dahil)

Darphin 8 Flower Nectar Aromatic Dry Oil 15 ml

Darphin 8 Flower Nectar Aromatik Bakım tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün 15 ml'dir. Darphin cildimizin ihtiyacı olan gücü yeniden kazanmasını sağlar.

Darphin 8 Flower Nectar Aromatik Bakım İçeriği ve Özellikleri

Darphin 8 Flower Nectar Aromatik Bakım içeriğinde 8 farklı çiçeğin özlerini taşır. Ürünün nectar halinde olması bakımı kolaylaştırarak cilt üzerinde yağlı bir görünüm bırakmadan hemen emilmesini sağlar. Sadece doğanın mucizeleri cildimize hak ettiği değeri sunabilir. Bundan dolayıdır ki tarih boyunca şifa ve güzellik kaynağı olan hoş kokulu çiçekler Darphin'e ilham vermiştir. Ortaya çıkan ürün ise dayanılmaz güzel kokusu ve uygulama sonrası cilde kazandırdığı ipeksi yumuşaklıkla deneyenlerin gözbebeği olmuştur.
 
Sağlıklı cildin ilk basamağı nem ve yağ dengesinin korunuyor olabilmesidir. Bakım losyonumuz sayesinde cildinizin nem dengesi özelliği artırılırken aynı zamanda yağ dengesi de korunacaktır. Bu sayede cilde elastik formu yeniden kazandırılacak ve yaşlanma belirtilerine karşı savaş açılacaktır.
İnce çizgi ve kırışıklıkların hafifletilmesinde doğru adres yine Darphin olacaktır. Darphin bakımı ile;
Cilt sıkılığını artıracak ve eski genç formuna döndürülmesinde yardımcı olacaktır. Mat ve kuru hatta yer yer pürüzlü görünüm azaltılarak daha sağlıkla parlayan bir cilt için gerekli desteği sağlayacaktır. Cildin koruma bariyerini güçlendirecek ve olumsuz dış etkenlere karşı savunmasını artıracaktır. Doğal renk tonunu kaybetmiş cilde sağlıklı tonunu kazandırmada destek olacaktır.

Darphin 8 Flower Nectar Aromatik Bakım Kullanımı Hakkında

Uygulanan Bölge: Yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.
 
Kullanım Şekli: Parmak uçlarınız yardımıyla birkaç damla losyonu ince tabaka halinde cilde yayınız ve yuvarlak masaj hareketleriyle emilmesini sağlayınız.
 
Kullanım Zamanı: Akşamları temizlemiş olduğunuz cilde uygulayınız. Etkili sonuç için düzenli kullanıma önem veriniz.
Cinsiyet
Kadın Erkek Unisex
Yaş Grubu
15-20 21-35 36-45 45+
Bölge
Yüz Vücut Boyun/Dekolte
Cilt Tipi
Hassas/Alerjik Kuru Normal Yağlı Karma Tüm Cilt Tipleri
Sorun
Sıkılık Kaybı Kuruluk/Nemsizlik
İçerik
Doğal Bitkisel
Ürün Tipi
Yağ
Boy
15-30-40 ml
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı