Cumlaude Summum Correction Gotas 25 ml - Leke Giderici
Cumlaude Summum Correction Gotas 25 ml - Leke Giderici

Cumlaude Summum Correction Gotas 25 ml - Leke Giderici (33907)

0,00
Fiyat : ₺309,00(KDV Dahil)

Cumlaude Summum Correction Gotas 25 ml Leke Giderici, tüm ciltler için leke giderici konsantre damlalardan oluşan pigment çıkarıcıdır.

Aşırı pigmentli bölgelerde renk tonunu gidermeye yardım eden aktif maddeler içerir.

 

İçerik:

Tetrapeptide-30

Vitamin C High Tech

Vitamin PP(Niacinamide) 

Liposomal tripeptide

 

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam, temiz cilde 1-2 damla serumu leke üzerine u ygulayın. Daha yoğun işlemler için kullanılan Summum Krem, Summum Gel, SummumRadiance krem içine 1-2 damla eklenebilir. Tüm leke işlemlerindeki gibi leke açıcı ürün kullanımında, gündüzleri güneş koruyucu ürün de kullanılmalıdır.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı