Cumlaude Lab Summum Radiance Crema 40ml
Cumlaude Lab Summum Radiance Crema 40ml

Cumlaude Lab Summum Radiance Crema 40ml (96162)

Fiyat : ₺214,00(KDV Dahil)

Cumlaude Lab Summum Radiance Crema 40ml

Cilde ışıltı, aydınlık kazandırır, Kahverengi lekelerin açılmasına yardımcı olur. Cildin doğal aydınlık görünümüne kavuşmasını ve cildin görünümünün tazelenmesini destekler

Cumlaude Lab Summum Radiance Crema 40ml Yararları:

Cilt üzerinde anti-aging etkiyi destekler. İlk kullanımdan sonra cilt tonunun nötürleşmesine ve parlak bir görünüm kazanmasına ve lekelerin renginin açılmasına yardımcı olur. 

Cumlaude Lab Summum Radiance Crema 40ml Kullanım şekli: 

Sabah ve akşam, temiz cilde göz çevresi hariç, nazikçe masaj yaparak uygulanır. Tüm ciltler için uygundur

Dermatolojik testlerden geçmiştir. Paraben içermez.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.