COREGA Diş Protezi Temizleyici 30 Tablet
COREGA Diş Protezi Temizleyici 30 Tablet

COREGA Diş Protezi Temizleyici 30 Tablet (62053)

Marka : COREGA
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)

COREGA Diş Protezi Temizleyici 30 Tablet

 

Ağız içinde diş kaybı sonucu çeşitli problemlerin yaşanmaması bakımından takma diş yapısı yani protez kullanılmaktadır. Protez kullanımında dikkat edilmesi gereken hususların başında protez temizliği gelmektedir. Gereken temizlik uygun bir bakım ürünü ile sağlanırsa protezin kullanımı daha rahat olmakla beraber işlevliği de artar.

Corega Tablet ürünü protez yapılarda gerekli hijyen ve temizliği sağlamak adına üretilmiştir. İçeriğinde  Bio-Corega Tabs etkisi ile kusursuz temizlik yapılmasını sağlar. Bakterilere karşı bio-aktif olarak etken olan Corega Tabs bu özelliğini korumak için özel olarak formüle edilmiştir.


Derine nüfuz edebilen temizleyici etkisiyle biyolojik olarak bakterilerin gelişimini engeller ve kokuyu giderir. Kullanımından sonra diş protezindeki temizliği ve ferahlığı hissetmek mümkündür.


Kullanım Şekli; Bir bardak ılık suya 1 tablet Corega protez temizleyici tablet konulur . Ardından diş protezi bardak içine tamamı girecek şekilde yerleştirilir. İhtiyaç duyulan etki hemen kendini göstererek birkaç dakika içinde etkili temizlik gözlemlenecektir.


Temizleme işleminin ardından diş protezleri Corega çözeltisinden çıkartılır ve bol su eşliğinde iyice durulanır.  İsteğe bağlı olarak diş protezleri bütün gece Corega çözeltisinde bekletilebilir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.