Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml
Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml (42381)

0,00
Marka : Colgate
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75ml

Ürün Adı: Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75ml
 
Markası: Colgate.
 
Ürün Boyutu: 75ml
 
Özet Bilgi: 1 Haftada 1 Ton Daha Beyaz Dişler.
 
Etki Alanı: Ağız ve diş bakımı.
 
Ürünün Faydaları:
Colgate korumasının yanı sıra özel formülüyle dişlerinizin doğal beyazlığına dönmesini sağlar. Günde iki kere olmak üzere dört hafta süreyle kullanılırsa doğal beyazlığı rahatlıkla fark edeceksiniz.
 
Kullanım Sıklığı:
Dişlerinizi günde 3 kez 2 dakika fırçalayınız..
6 yaş ve daha küçük çocuklarda : Yutmayı önlemek amacıyla fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde sürülmelidir.

 
Aktif Bileşen: Sodium Fluoride (% 0,22-1000 ppm F' ) içermektedir.
 
Ürün Bileşimi:
Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, PEG-12, Pentasodium Triphosphate, Tetra Potassium Pyrophosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Polyethylene, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Sodium Fluoride, Limonene, CI 42090, CI 77891.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı