Capitano OX Active Damaklıklı Diş Beyazlatma Sistemi
Capitano OX Active Damaklıklı Diş Beyazlatma Sistemi

Capitano OX Active Damaklıklı Diş Beyazlatma Sistemi (95309)

Marka : CAPITANO
Fiyat : ₺185,13(KDV Dahil)

Capitano Ox-Active Damaklıklı Diş Beyazlatma Sistemi

Gündelik hayatta mine tabakasını koyultmaya katkısı bulunan tanen (kahve, meyan kökü, kırmızı şarap) ya da duman  gibi zengin maddelerin sık alınmasıyla oluşan diş lekelerini kolayca giderebilmektedir. Ürün aynı zamanda protezler üzerinde, natürel olmayan cansız dişler üzerinde de kullanılabilmektedir. Aynı zamanda İtalyan araştırmaların bir sonucu olan içeriğindeki benzersiz ve yeni patentli molekül EURECO H.C.® sayesinde diş tedavisi ve korunma alanında öncü bir markadır. EUROCO H.C. molekülü aktif oksijen bırakan ve diş üzerinde oluşan lekeleri ortadan kaldıran organik bir bileşendir. Yüksek verimliliği sayesinde sadece 10 gün sonrasında bile uygulamadan iyi sonuçlar elde edilir.

Sonuçlar:

Capitano Ox-Active Damaklıklı Diş Beyazlatma Sistemi, önemli üniversite enstitütüleri tarafından yapılan klinik testler ile onaylanmıştır.  Diş lekesi ve değişik yoğunluktaki mine renklenmesi olan insanlar üzerinde gerçekleştirilen bu testlerin sonuçları, tedaviden sadece 15 gün sonra % 69.4 beyazlama 30 gün sonra yüzde 79 oranında beyazlama gerçekleştiğini göstermiştir.

Kullanım Talimatları:

En iyi sonucu elde edebilmek için, aşağıda verilen basit talimatların dikkatli bir şekilde izlenmesi yeterlidir:
 
1- Diş macunu ve diş fırçası kullanarak dişlerinizi olası yemek artıklarından arındırarak iyice temizleyin.
2- Damaklığın arka tarafını ılık suyla dikkatli bir şekilde yıkayın.
3- Verilen tüp ile damaklığın her iki kemerinin üstüne ince bir tabaka halinde macunu sıkın.
4- Damaklığı katlayın ve ağız boşluğunun alt diş kemerinin üstüne en küçük parçayı ( yazılı olarak "lower” diye belirtilen) yerleştirerek takın.
5- En az 15 dakika boyunca ürün ile birlikte damaklığı ağızda tutun.
6- Diş macunu ve diş fırçası kullanarak beyazlatma macununun olası artıklarını ortadan kaldırmak için dişlerinizi temizleyin.
 
2 hafta boyunca günde iki kez uygulamayı tekrarlayın (Alternatif olarak, günde 1 kez 30 dakika boyunca uygulayın).
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.