Black Berry Bayan Uyarıcı Damla 15 ml
Black Berry Bayan Uyarıcı Damla 15 ml

Black Berry Bayan Uyarıcı Damla 15 ml (75294)

Fiyat : ₺134,42(KDV Dahil)
Bayanlar için özel olarak üretilmiş doğal içeriğe sahip yan etkisiz, güvenli ve etkili bir gıda takviyesidir.
 

Black Berry  Kullanımı:

Asitsiz ve alkolsüz, sıcak veya soğuk içecekler ile ilişkiden 10-15 dakika önce en fazla 10 damla damlatılarak kullanılmalıdır. Günde 1 dozdan Fazla kullanılmamalıdır.

Blackberry Damla Uyarılar ve önlemler:

Hamile ve Emziren bayanlar kullanması sakıncalıdır.

Bayan Uyarıcının Yan Etkileri:
 
Bayan uyarıcı damlalarda doz aşımına gitmek sağlığınız için zararlıdır mide bulantısı, kusma ve ateş yapabilir.
 

Bayan Uyarıcı İçeriği:

Bayan uyarıcı damla içeriği tamamen doğal ve bitkiseldir.Bayan uyarıcı damlanın herhangi bir tadı veya kokusu yoktur., içeceklerin içine katıldığında belli olmaz.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.