Bioderma Sebium Global Krem 30ml
Bioderma Sebium Global Krem 30ml

Bioderma Sebium Global Krem 30ml (27733)

0,00
Marka : Bioderma
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺109,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺93,07(KDV Dahil)

Bioderma Sebium Global Krem

Akne eğilimli ciltler için siyah nokta ve akneleri elimine etmeye yardımcı yoğun arındırıcı bakım kremi.

Ürün hacmi :30ml
Etki alanı: Akne temizleyici
Kullanıma uygun ciltler: Siyah nokta, akneli ciltler

Bioderma Sebium Global Krem 30ml Ürünün açıklaması:

Cilt pürüzlerinin sebepleri ve sonuçları üzerinde bakım sağlamaya yardımcıdır.
Bakuchiol içeren Fluidactiv Patent ciltteki yağ asitlerinin kalitesini ve miktarını düzenlemeye ve sabum kalitesini yükseltmeye yardımcı olarak cilt pürüzlerinin oluşumunun sebepleri üzerinde 
bakım sağlamaya yardımcıdır.. AHA esterleri ile siyah noktaların ve cilt pürüzlerinin görünümünü gidermeye yardımcı olurken, Çinko glukonat ve Enoksolon ile yatıştırmaya ve kızarıklık görünümünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Cilt toleransı yüksektir.
Komedojenik değildir.

Uygulama şekli:
 Sebium H20 ya da Sebium Foaming Gel ile temizlenmiş cilde günde 1 veya 2 kere uygulanabilir.  Gözle temasından kaçının.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı