Bioderma Sebium Akn Fluid 30ml
Bioderma Sebium Akn Fluid 30ml

Bioderma Sebium Akn Fluid 30ml (72715)

0,00
Marka : BIODERMA
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺139,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺118,19(KDV Dahil)

Bioderma Sebium Akn Fluid 30ml


Sebium Akn içerisindeki patentli yağ düzenleyici kompleks Fluidactive ile sebum kalitesinin ve dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Böylece ciltteki pürüzlerin oluşumunun yavaşlatılmasına katkıda bulunur. Kerato düzenleyici aktif içerikleri sayesinde cilt gözeneklerini derinlemesine temizler, cilt kusurlarını temizlemeye yardımcı olur.Yatıştırıcı içeriği sayesinde ciltteki kızarıklık görünümünün giderilmesine destek olur. Açık renkli ve yağsız dokuya sahiptir. Komedojenik değildir. Karma ve yağlı ciltteki toleransı test edilmiştir. Yüksek cilt toleransına sahiptir.

Uygulama şekli: Sebium H20 ya da Sebium Foamin gel ile önceden temizlenmiş cilde günde 1 veya 2 kez göz bölgesine gelmeyecek şekilde uygulanabilir. 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı